سن تعویض مفصل زانو

در حالی که سن دقیق و کاملی برای جراحی تعویض مفصل وجود ندارد ، یک قانون کلی برای آن بیان میشود: اگر کارهای معمولی روزانه شما مانند نشستن ، ایستادن ، راه رفتن ، رانندگی ، کار یا خرید – به سختی انجام میشود، ضروری است که به پزشک مراجعه شود تا علل آن بررسی شود.

سن تعویض مفصل زانو مشاهده مقاله »

تق تق کردن زانو

یکی از موضوعات آزاردهنده، صدا دادن زانو موقع راه رفتن، خم شدن و حرکت پاها است. بسیاری از افراد از شنیدن صدای تق تق در زانو دچار نگرانی می شوند و نمی دانند این مشکل را چگونه برطرف کنند.

تق تق کردن زانو مشاهده مقاله »

تاثیر تغذیه بر مفاصل

با بالارفتن سن و داشتن رژیم غذایی نامناسب و همچنین سابقه ژنتیکی غضروف و مفاصل بتدریج مورد فرسایش قرار می‌گیرند و در نهایت منجر به التهاب و درد می‌شود.در این بین خوراکی‌ها مثل همیشه نقش مهمی در سلامت ما و تقویت مفاصل را دارند.

تاثیر تغذیه بر مفاصل مشاهده مقاله »

تعویض مفصل بیمار ۱۳۰ کیلویی با انحراف زانو

افرادی که اضافه وزن دارند برای انجام جراحی تعویض مفصل زانو و ران نیاز دارند تا قبل از جراحی حتما نسبت به کم کردن وزن خود اقدام کنند. چرا که انجام این کار باعث شده تا بیمار، بدن سالم تری را داشته باشد.

تعویض مفصل بیمار ۱۳۰ کیلویی با انحراف زانو مشاهده مقاله »

تعویض مفصل زانو در بیمار با وزن بالا و شکستگی قدیمی زانو

امروز درباره یک بیماری که یک شکستگی در ناحیه زانو از قدیم داشتن که عامل محدودیت در حرکت ایشان در بلندمدت شده بود و همینطور آرتروز زانو که موجب درد شده بود و نیاز به تعویض مفصل زانو داشتن می‌خوایم صحبت کنیم.

تعویض مفصل زانو در بیمار با وزن بالا و شکستگی قدیمی زانو مشاهده مقاله »

تماس مطب کرج
مسیریابی مطب کرج
دریافت نوبت آنلاین
تماس مطب فردیس
مسیریابی مطب فردیس
پیمایش به بالا