چهار تمرین کششی جهت تسکین کمردرد

فهرست مطالب
  برای شروع تولید فهرست مطالب، یک هدر اضافه کنید

  چهار تمرین کششی جهت تسکین کمردرد

  در این مقاله به معرفی چهار تمرین کششی عالی از نظر علمی برای کاهش و تسکین درد خواهیم پرداخت. این تمرین ها تسکینی که می خواهید را برای شما به ارمغان می آورند.زمانی که فرد با درد و گاه کوفتگی طاقت فرسا سر و کار دارد، به احتمال زیاد تمام آنچه می خواهد این است که در رختخواب بماند.

  تاثبر تمرین کششی جهت تسکین کمردرد

  اما تحقیقات نشان می دهد انجام ترکیبی از تمرینات قدرتی، کششی و ایروبیک، ۲ تا ۳ بار در هفته می تواند به پیشگیری و کاهش درد کمک کند.نکته مثبت درباره کشش ملایم آن است که این تمرینات در زمان درد نیز عملی هستند و اغلب سریع ترین تسکین را فراهم می کنند.تمرینات کششی ساده برای تسکین درد‌های ناشی از گرفتگی که بهتره هر روز انجام بشه تا بعد از هفت روز تاثیرات اون رو کامل حس کنید .
  مشاهده مقاله
  انگشت شست اسکی بازان
  فراموش نکنید ورزش روزانه و سالم ضامن سلامتی و شادابی خواهد بود .با انجام این تمرینات عضلات فیله کمر تقویت شده و آسیب کمتر به کمر وارد میشود .

  چند نکته که پیش از آغاز تمرین کششی جهت تسکین کمردرد باید به خاطر بسپارید

  – در نظر داشته باشید که هر کشش را حداقل ۱۰ ثانیه و ترجیحا ۳۰ ثانیه یا بیشتر حفظ کنید.– مزایای تسکین دهنده بودن این حرکات باعث می شود بتوانید مدت زمان بیشتری کشش را نگه دارید.– به جای عجله در انجام حرکات، یک موسیقی آرامش بخش کنید و از زمان حرکات کششی به عنوان فرصتی برای تمدد اعصاب و احیا کردن خود استفاده کنید.– تنفس را فراموش نکنید! شاید احمقانه به نظر برسد اما تمرکز بر استفاده از تنفس کمک می کند تا از عهده حس ناراحتی حین تمرین برآیید.

  تمرین های کششی جهت تسکین کمردرد

  تمرین اول

  تمرین دوم

  تمرین سوم

  تمرین چهارم

   
  تماس مطب کرج
  مسیریابی مطب کرج
  دریافت نوبت آنلاین
  تماس مطب فردیس
  مسیریابی مطب فردیس
  پیمایش به بالا
  به بالای صفحه بردن